Αυτοκίνητα ι.χ. :: 2279 αγγελίες με μέση τιμή 15.766 €

2013 Citroen C1 5.799

  • 59604 km
  • 998 cc
  • 68 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Citroen C1 5.799 € 59604 km 2013 car Χανιά, Νομός Χανίων citroen-c1-2013-998cc-46099

2010 Suzuki Swift 5.790

  • 92429 km
  • 1328 cc
  • 90 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Suzuki Swift 5.790 € 92429 km 2010 car Χανιά, Νομός Χανίων suzuki-swift-2010-1328cc-46100

2012 Peugeot Bipper 5.990

  • 121214 km
  • 1250 cc
  • 75 bhp
  • Πετρέλαιο-Diesel
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Peugeot Bipper 5.990 € 121214 km 2012 car Χανιά, Νομός Χανίων peugeot-bipper-2012-1250cc-46101

2010 Suzuki Alto 4.799

  • 95978 km
  • 1000 cc
  • 68 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Suzuki Alto 4.799 € 95978 km 2010 car Χανιά, Νομός Χανίων suzuki-alto-2010-1000cc-46103

2010 Nissan Micra 4.890

  • 92535 km
  • 1240 cc
  • 82 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Nissan Micra 4.890 € 92535 km 2010 car Χανιά, Νομός Χανίων nissan-micra-2010-1240cc-46115

2010 Nissan Micra 4.890

  • 97185 km
  • 1240 cc
  • 82 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Nissan Micra 4.890 € 97185 km 2010 car Χανιά, Νομός Χανίων nissan-micra-2010-1240cc-46116

2011 Fiat Punto 5.690

  • 85975 km
  • 1240 cc
  • 70 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Fiat Punto 5.690 € 85975 km 2011 car Χανιά, Νομός Χανίων fiat-punto-2011-1240cc-46117

2010 Suzuki Swift 5.699

  • 121210 km
  • 1328 cc
  • 90 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Suzuki Swift 5.699 € 121210 km 2010 car Χανιά, Νομός Χανίων suzuki-swift-2010-1328cc-46118

2013 Peugeot 107 5.699

  • 85474 km
  • 998 cc
  • 68 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Peugeot 107 5.699 € 85474 km 2013 car Χανιά, Νομός Χανίων peugeot-107-2013-998cc-46119

2013 Citroen C1 5.799

  • 74382 km
  • 998 cc
  • 68 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Citroen C1 5.799 € 74382 km 2013 car Χανιά, Νομός Χανίων citroen-c1-2013-998cc-46120

2012 Nissan Micra 6.100

  • 71509 km
  • 1198 cc
  • 80 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Nissan Micra 6.100 € 71509 km 2012 car Χανιά, Νομός Χανίων nissan-micra-2012-1198cc-46123

2012 Opel Corsa 7.399

  • 63683 km
  • 1220 cc
  • 85 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Opel Corsa 7.399 € 63683 km 2012 car Χανιά, Νομός Χανίων opel-corsa-2012-1220cc-46124

2011 Nissan Micra 5.790

  • 81461 km
  • 1198 cc
  • 80 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
Προβολή
Nissan Micra 5.790 € 81461 km 2011 car Χανιά, Νομός Χανίων nissan-micra-2011-1198cc-46127

2016 Fiat Panda 7.200

  • 83454 km
  • 1242 cc
  • 70 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 6
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
ΝΕΑ  Προβολή
Fiat Panda 7.200 € 83454 km 2016 car Χανιά, Νομός Χανίων fiat-panda-2016-1242cc-46452

2014 Bmw 118 M PACK 16.990

  • 170333 km
  • 1995 cc
  • 170 bhp
  • Πετρέλαιο-Diesel
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO KLS, Χανιά, 73100, 2821073452
ΝΕΑ  Προβολή
Bmw 118 M PACK 16.990 € 170333 km 2014 car Χανιά, Νομός Χανίων bmw-118-2014-1995cc-46454

2019 Fiat 500 POP 10.700

  • 8000 km
  • 1200 cc
  • 69 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 6
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Σφακιανάκης Επιλογές, Περιστέρι, 12131, 2105788008
Προβολή
Fiat 500 POP 10.700 € 8000 km 2019 car Περιστέρι, Νομαρχία Αθηνών fiat-500-2019-1200cc-46079

2019 Fiat 500 POP 10.700

  • 11000 km
  • 1200 cc
  • 69 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 6
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Σφακιανάκης Επιλογές, Περιστέρι, 12131, 2105788008
Προβολή
Fiat 500 POP 10.700 € 11000 km 2019 car Περιστέρι, Νομαρχία Αθηνών fiat-500-2019-1200cc-46078

2011 Renault Fluence 1.5 dCi diesel 5.700

  • 230000 km
  • 1461 cc
  • 105 bhp
  • Πετρέλαιο-Diesel
  • EURO 5
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Σέρρες, 62100, 6947609951
Προβολή
Renault Fluence 1.5 dCi diesel 5.700 € 230000 km 2011 car Σέρρες, Νομός Σερρών renault-fluence-2011-1461cc-45997

2020 Renault Captur 1.3 TCe (130hp) Dynamic-X 18.290

  • 1333 cc
  • 130 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 6
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Autounit, Χαϊδάρι, 12461, 2105820821
Προβολή
Renault Captur 1.3 TCe (130hp) Dynamic-X 18.290 € 2020 car Χαϊδάρι, Νομαρχία Αθηνών renault-captur-2020-1333cc-45557

2019 Renault Clio 1.3 Tce (130hp) RS Line 21.740

  • 1333 cc
  • 130 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 6
  • Αυτόματο
  • Έμπορος Autounit, Χαϊδάρι, 12461, 2105820821
Προβολή
Renault Clio 1.3 Tce (130hp) RS Line 21.740 € 2019 car Χαϊδάρι, Νομαρχία Αθηνών renault-clio-2019-1333cc-45626

Έπεσε η τιμή τους!

GARAGE