Kia Μεταχειρισμένα Αυτοκίνητα ΙΧ

2016 Kia Soul II EV Ultimate 18.400

  • 51234 km
  • Ηλεκτρικό
  • 110 bhp
  • 81 Kw
  • 235 Km
  • Αυτόματο
  • Έμπορος AUTOPARK ΟΕ, Γλυφάδα, 16675, 2109637700
Προβολή
Kia Soul II EV Ultimate 18.400 € 51234 km 2016 car Γλυφάδα, Νομαρχία Αθηνών kia-soul-2016-1cc-51800

2015 Kia Sportage 16.990

  • 23300 km
  • Βενζίνη
  • 135 bhp
  • 1.591 cc
  • EURO 5
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος GEM CARS, Καλλιθέα, 17674, 2109424229
Προβολή
Kia Sportage 16.990 € 23300 km 2015 car Καλλιθέα, Νομαρχία Αθηνών kia-sportage-2015-1591cc-51136

2019 Kia Picanto GXι LINE KAMERA MULTIMEDIA ZANTES ΜΟΝΑΔΙΚΟ EUR 6d 10.300

  • 26000 km
  • Βενζίνη
  • 75 bhp
  • 1.000 cc
  • EURO 6
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος ZCARS.IKE ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, Ηράκλειο, 14123, 2102828295
Προβολή
Kia Picanto GXι LINE KAMERA MULTIMEDIA ZANTES ΜΟΝΑΔΙΚΟ EUR 6d 10.300 € 26000 km 2019 car Ηράκλειο, Νομαρχία Αθηνών kia-picanto-2019-1000cc-51707

2013 Kia Rio Isg 7.600

  • 160000 km
  • Πετρέλαιο-Diesel
  • 75 bhp
  • 1.100 cc
  • EURO 5
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Ίλιο, 13122, 6976210181
Προβολή
Kia Rio Isg 7.600 € 160000 km 2013 car Ίλιο, Νομαρχία Αθηνών kia-rio-2013-1100cc-51054

2007 Kia Sorento 4.800

  • 151000 km
  • Βενζίνη - Αέριο(LPG)
  • 140 bhp
  • 2.400 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Κερκυρα, 49100, 6931256390
Προβολή
Kia Sorento 4.800 € 151000 km 2007 car Κερκυρα, Νομός Κέρκυρας kia-sorento-2007-2400cc-50964

2006 Kia Sportage 5.500

  • 260000 km
  • Βενζίνη - Αέριο(LPG)
  • 175 bhp
  • 2.655 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Αθήνα, 11526, 6937807317
Προβολή
Kia Sportage 5.500 € 260000 km 2006 car Αθήνα, Νομαρχία Αθηνών kia-sportage-2006-2655cc-49653

Ενοίκιαση 2017 Kia Sportage Eco edition 50

  • 70000 km
  • Πετρέλαιο-Diesel
  • 141 bhp
  • 1.700 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Έμπορος Value Cars, Χανιά, 73135, 6980080227
Προβολή
Kia Sportage Eco edition 50 € 70000 km 2017 car Χανιά, Νομός Χανίων kia-sportage-2017-1700cc-49122

2009 Kia Cee'D 8.000

  • 59000 km
  • Βενζίνη
  • 122 bhp
  • 1.600 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Γλυφάδα, 16562, 6977569810
Προβολή
Kia Cee'D 8.000 € 59000 km 2009 car Γλυφάδα, Νομαρχία Αθηνών kia-cee-d-2009-1600cc-49089

2009 Kia Sorento EX 9.800

  • 117000 km
  • Πετρέλαιο-Diesel
  • 175 bhp
  • 2.497 cc
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Αργυρούπολη, 16452, 6993683888
Προβολή
Kia Sorento EX 9.800 € 117000 km 2009 car Αργυρούπολη, Νομαρχία Αθηνών kia-sorento-2009-2497cc-46834

2008 Kia Ceed Sportswagon sedan 3.900

  • 147000 km
  • Βενζίνη
  • 75 bhp
  • 1.400 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Κηφισιά, 14561, 6977201203
Προβολή
Kia Ceed Sportswagon sedan 3.900 € 147000 km 2008 car Κηφισιά, Νομαρχία Αθηνών kia-ceed-sportswagon-2008-1400cc-48759

2007 Kia Sportage 7.200

  • 243000 km
  • Βενζίνη - Αέριο(LPG)
  • 145 bhp
  • 1.975 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Μεσολογγι, 30200, 6932371737
Προβολή
Kia Sportage 7.200 € 243000 km 2007 car Μεσολογγι, Νομός Αιτωλοακαρνανίας kia-sportage-2007-1975cc-47546

2007 Kia Sorento 7.800

  • 89800 km
  • Βενζίνη - Αέριο(LPG)
  • 141 bhp
  • 2.351 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Αργυρούπολη, 16451, 6946163606
Προβολή
Kia Sorento 7.800 € 89800 km 2007 car Αργυρούπολη, Νομαρχία Αθηνών kia-sorento-2007-2351cc-47169

2018 Kia Other Kia stonic 15.000

  • 53000 km
  • Πετρέλαιο-Diesel
  • 115 bhp
  • 1.600 cc
  • EURO 6
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Χαλκιδα, 34100, 6987409876
Προβολή
Kia Other Kia stonic 15.000 € 53000 km 2018 car Χαλκιδα, Νομός Εύβοιας kia-other-kia-2018-1600cc-46509

2007 Kia Cee'D 4.000

  • 285000 km
  • Βενζίνη
  • 109 bhp
  • 1.400 cc
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Ωραιοκαστρο, 57013, 6970977304
Προβολή
Kia Cee'D 4.000 € 285000 km 2007 car Ωραιοκαστρο, Νομός Θεσσαλονίκης kia-cee-d-2007-1400cc-45759

2005 Kia Sorento 4.000

  • 19000 km
  • Βενζίνη
  • 16 bhp
  • 2.400 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Πετρούπολη, 13231, 2130253499
ΕΧΕΙ ΖΗΜΙΑ  Προβολή
Kia Sorento 4.000 € 19000 km 2005 car Πετρούπολη, Νομαρχία Αθηνών kia-sorento-2005-2400cc-44672

2012 Kia Picanto 7.200

  • 88000 km
  • Βενζίνη
  • 7 bhp
  • 998 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Έμπορος Αυτοκινήτων, Μυτιληνη, 81100, 2251031761
Προβολή
Kia Picanto 7.200 € 88000 km 2012 car Μυτιληνη, Νομός Λέσβου kia-picanto-2012-998cc-44536

2005 Kia Carens gl 2.200

  • 140000 km
  • Βενζίνη
  • 105 bhp
  • 1.600 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Άγιος Δημήτριος, 17342, 6944783701
Προβολή
Kia Carens gl 2.200 € 140000 km 2005 car Άγιος Δημήτριος, Νομαρχία Αθηνών kia-carens-2005-1600cc-42759

2007 Kia Cee'D 5.300

  • 122700 km
  • Βενζίνη
  • 109 bhp
  • 1.400 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Αγία Βαρβάρα, 12351, 6974519294
Προβολή
Kia Cee'D 5.300 € 122700 km 2007 car Αγία Βαρβάρα, Νομαρχία Αθηνών kia-cee-d-2007-1400cc-42104

2005 Kia Rio RS 1.990

  • 220000 km
  • Βενζίνη - Αέριο(LPG)
  • 81 bhp
  • 1.348 cc
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Πυλαια, 55535, 6972194847
Προβολή
Kia Rio RS 1.990 € 220000 km 2005 car Πυλαια, Νομός Θεσσαλονίκης kia-rio-2005-1348cc-37969

2005 Kia Sorento 7.000

  • 119000 km
  • Βενζίνη - Αέριο(LPG)
  • 200 bhp
  • 3.500 cc
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Χαλάνδρι, 15233, 6946330533
Προβολή
Kia Sorento 7.000 € 119000 km 2005 car Χαλάνδρι, Νομαρχία Αθηνών kia-sorento-2005-3500cc-40428
menumaster.gr

Έπεσε η τιμή τους!

GARAGE