Αυτοκίνητα ι.χ. :: 2159 αγγελίες με μέση τιμή 15.547 €

1999 Citroen Xantia 1600 cc 500

  • 61922 km
  • 1600 cc
  • 89 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 1
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Θάσος, 64004, 6948835875
ΕΧΕΙ ΖΗΜΙΑ  Προβολή
Citroen Xantia 1600 cc 500 € 61922 km 1999 car Θάσος, Νομός Καβάλας citroen-xantia-1999-1600cc-38523

1997 Peugeot 106 500

  • 200000 km
  • 1000 cc
  • 8 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Μαρούσι, 15125, 6942832972
ΕΧΕΙ ΖΗΜΙΑ  Προβολή
Peugeot 106 500 € 200000 km 1997 car Μαρούσι, Νομαρχία Αθηνών peugeot-106-1997-1000cc-42337

1996 Renault Megane 600

  • 339 km
  • 1400 cc
  • 75 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Movimento Diesel, Παιανία, 19002, 2118509359
Προβολή
Renault Megane 600 € 339 km 1996 car Παιανία, Νομαρχία Ανατολικής Αττικής renault-megane-1996-1400cc-14244

1998 Seat Ibiza 800

  • 160000 km
  • 1400 cc
  • 101 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Αγία Παρασκευή, 15343, 6938282667
ΕΧΕΙ ΖΗΜΙΑ  Προβολή
Seat Ibiza 800 € 160000 km 1998 car Αγία Παρασκευή, Νομαρχία Αθηνών seat-ibiza-1998-1400cc-44298

2010 Volkswagen Polo 800

  • 120000 km
  • 1200 cc
  • 60 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 5
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Ταύρος, 17778, 6944747104
ΕΧΕΙ ΖΗΜΙΑ  Προβολή
Volkswagen Polo 800 € 120000 km 2010 car Ταύρος, Νομαρχία Αθηνών volkswagen-polo-2010-1200cc-44723

1995 Renault Clio Energy 900

  • 240000 km
  • 1200 cc
  • 65 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Πολίχνη, 56429, 6932208009
Προβολή
Renault Clio Energy 900 € 240000 km 1995 car Πολίχνη, Νομός Θεσσαλονίκης renault-clio-1995-1200cc-41435

2000 Peugeot 106 10 900

  • 220400 km
  • 1340 cc
  • 78 bhp
  • Cng-Φυσικό Αέριο
  • EURO 1
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Πειραιάς, 18547, 6971967147
Προβολή
Peugeot 106 10 900 € 220400 km 2000 car Πειραιάς, Νομαρχία Πειραιά peugeot-106-2000-1340cc-45421

1991 Toyota Corolla xli 900

  • 1 km
  • 1300 cc
  • 1 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Συκιεσ, 56625, 6946968692
Προβολή
Toyota Corolla xli 900 € 1 km 1991 car Συκιεσ, Νομός Θεσσαλονίκης toyota-corolla-1991-1300cc-45422

2012 Chevrolet Aveo ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ 990

  • 220000 km
  • 1400 cc
  • 101 bhp
  • Υγραέριο
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Άργος, 21200, 6947042580
ΕΧΕΙ ΖΗΜΙΑ  Προβολή
Chevrolet Aveo ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ 990 € 220000 km 2012 car Άργος, Νομός Αργολίδας chevrolet-aveo-2012-1400cc-39856

1996 Citroen Xantia A/C R/CD 990

  • 205000 km
  • 1600 cc
  • 110 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTOPARK ΕΠΕ, Γλυφάδα, 16675, 2109637700
Προβολή
Citroen Xantia A/C R/CD 990 € 205000 km 1996 car Γλυφάδα, Νομαρχία Αθηνών citroen-xantia-1996-1600cc-44596

1997 Mitsubishi Colt GL 1.3 999

  • 326800 km
  • 1300 cc
  • 75 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Κορόπη, 19400, 6973550534
Προβολή
Mitsubishi Colt GL 1.3 999 € 326800 km 1997 car Κορόπη, Νομαρχία Δυτικής Αττικής mitsubishi-colt-1997-1300cc-42477

1994 Toyota Starlet 1.000

  • 400000 km
  • 1300 cc
  • 7 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Πολυκαστρο, 61200, 6995086146
Προβολή
Toyota Starlet 1.000 € 400000 km 1994 car Πολυκαστρο, Νομός Κιλκίς toyota-starlet-1994-1300cc-39231

2003 Honda Civic 1.000

  • 155000 km
  • 1400 cc
  • 90 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Πέραμα, 18863, 6989164213
ΕΧΕΙ ΖΗΜΙΑ  Προβολή
Honda Civic 1.000 € 155000 km 2003 car Πέραμα, Νομαρχία Πειραιά honda-civic-2003-1400cc-41472

1998 Opel Corsa 1.000

  • 200000 km
  • 1389 cc
  • 90 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 2
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Αθήνα, 11528, 6947937682
Προβολή
Opel Corsa 1.000 € 200000 km 1998 car Αθήνα, Νομαρχία Αθηνών opel-corsa-1998-1389cc-41581

1993 Seat Toledo GLX 1.100

  • 215000 km
  • 1595 cc
  • 73 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Δάφνη, 17237, 6943809402
Προβολή
Seat Toledo GLX 1.100 € 215000 km 1993 car Δάφνη, Νομαρχία Αθηνών seat-toledo-1993-1595cc-43988

1992 Nissan Sunny 1.190

  • 1 km
  • 1400 cc
  • 75 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος ΖΥΜΠΑΣ, Κερατσίνι, 18758, 2104003901
Προβολή
Nissan Sunny 1.190 € 1 km 1992 car Κερατσίνι, Νομαρχία Πειραιά nissan-sunny-1992-1400cc-8258

1995 Suzuki Swift 1.200

  • 114260 km
  • 1298 cc
  • 71 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 1
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Χαϊδάρι, 12461, 6984438944
Προβολή
Suzuki Swift 1.200 € 114260 km 1995 car Χαϊδάρι, Νομαρχία Αθηνών suzuki-swift-1995-1298cc-42322

1990 Toyota Carina 1.250

  • 1 km
  • 1600 cc
  • 90 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Έμπορος ΖΥΜΠΑΣ, Κερατσίνι, 18758, 2104003901
Προβολή
Toyota Carina 1.250 € 1 km 1990 car Κερατσίνι, Νομαρχία Πειραιά toyota-carina-1990-1600cc-8253

1998 Suzuki Wagon R+ 1.250

  • 300000 km
  • 996 cc
  • 55 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Ηράκλειο, 71303, 6940526869
Προβολή
Suzuki Wagon R+ 1.250 € 300000 km 1998 car Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου suzuki-wagon-r-1998-996cc-43991

1994 Citroen Ax 1.1 SUCCESS 1.300

  • 116909 km
  • 1100 cc
  • 60 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Peugeot Καλλιαντάσης, Γλυφάδα, 16674, 2108940612
Προβολή
Citroen Ax 1.1 SUCCESS 1.300 € 116909 km 1994 car Γλυφάδα, Νομαρχία Αθηνών citroen-ax-1994-1100cc-13399

Έπεσε η τιμή τους!

GARAGE