Μοτοσυκλέτες :: 231 αγγελίες με μέση τιμή 3.126 €

2015 Sym Sympfony 125 sr 150 1.400

  • 12000 km
  • 150 cc
  • 11 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Νέα Φιλαδέλφεια, 14341, 6986202540
Προβολή
Sym Sympfony 125 sr 150 1.400 € 12000 km 2015 bike Νέα Φιλαδέλφεια, Νομαρχία Αθηνών sym-sympfony-125-2015-150cc-46822

2011 Yamaha Ybr 125 1.600

  • 23486 km
  • 125 cc
  • 10 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Θεσσαλονίκη, 54250, 6974643474
Προβολή
Yamaha Ybr 125 1.600 € 23486 km 2011 bike Θεσσαλονίκη, Νομός Θεσσαλονίκης yamaha-ybr-125-2011-125cc-46693

1982 Suzuki Gs 850 3.500

  • 32300 km
  • 850 cc
  • 78 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Autounit, Χαϊδάρι, 12461, 2105820821
Προβολή
Suzuki Gs 850 3.500 € 32300 km 1982 bike Χαϊδάρι, Νομαρχία Αθηνών suzuki-gs-850-1982-850cc-46287

2019 Honda Astrea Grand 110 1.800

  • 4000 km
  • 110 cc
  • 9 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Καλαμαριά, 55133, 6937538026
Προβολή
Honda Astrea Grand 110 1.800 € 4000 km 2019 bike Καλαμαριά, Νομός Θεσσαλονίκης honda-astrea-grand-110-2019-110cc-46691

2014 Sym Joyride 125 2014 2.100

  • 45929 km
  • 200 cc
  • 15 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Πετρούπολη, 13231, 6937629534
Προβολή
Sym Joyride 125 2014 2.100 € 45929 km 2014 bike Πετρούπολη, Νομαρχία Αθηνών sym-joyride-125-2014-200cc-46684

1982 Vespa Px 125 2.000

  • 150 cc
  • 8 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Πτολεμαιδα, 50200, 6976665474
Προβολή
Vespa Px 125 2.000 € 1982 bike Πτολεμαιδα, Νομός Κοζάνης vespa-px-125-1982-150cc-46683

2003 Yamaha Xt 600 1.700

  • 84910 km
  • 595 cc
  • 45 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Ν. Ιωνια Βολου, 38446, 6980068577
Προβολή
Yamaha Xt 600 1.700 € 84910 km 2003 bike Ν. Ιωνια Βολου, Νομός Μαγνησίας yamaha-xt-600-2003-595cc-46682

2012 Piaggio Beverly 125 TOYRER 1.800

  • 32341 km
  • 125 cc
  • 15 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Κορυδαλλός, 18121, 6944773005
Προβολή
Piaggio Beverly 125 TOYRER 1.800 € 32341 km 2012 bike Κορυδαλλός, Νομαρχία Πειραιά piaggio-beverly-125-2012-125cc-46483

2005 Lifan 125cc 700

  • 41352 km
  • 125 cc
  • 8 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Πατρα, 26221, 6975121115
Προβολή
Lifan 125cc 700 € 41352 km 2005 bike Πατρα, Νομός Αχαΐας lifan-125cc-2005-125cc-46678

2010 Kymco Agility 125 Ζητήστε Τιμή

  • 40800 km
  • 125 cc
  • 15 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Καλλιθέα, 17674, 6945869613
Προβολή
Kymco Agility 125 0 € 40800 km 2010 bike Καλλιθέα, Νομαρχία Αθηνών kymco-agility-125-2010-125cc-46616

2007 Piaggio Gts 250 Vespa 2.000

  • 26000 km
  • 244 cc
  • 22 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 3
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Συροσ, 84100, 6977659214
Προβολή
Piaggio Gts 250 Vespa 2.000 € 26000 km 2007 bike Συροσ, Νομός Κυκλάδων piaggio-gts-250-2007-244cc-46549

2011 Honda Cbf 125 800

  • 83000 km
  • 125 cc
  • 11 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Καματερό, 13451, 6948506481
Προβολή
Honda Cbf 125 800 € 83000 km 2011 bike Καματερό, Νομαρχία Αθηνών honda-cbf-125-2011-125cc-46388

2011 Suzuki V-Strom 650 5.000

  • 55000 km
  • 650 cc
  • 70 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Κηφισιά, 14561, 6970078901
Προβολή
Suzuki V-Strom 650 5.000 € 55000 km 2011 bike Κηφισιά, Νομαρχία Αθηνών suzuki-v-strom-650-2011-650cc-46361

2017 Yamaha Crypton X-135 Ζητήστε Τιμή

  • 30000 km
  • 150 cc
  • 15 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 3
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Ημιαυτόματο
  • Ιδιώτης , Ευοσμο, 56224, 6975584529
Προβολή
Yamaha Crypton X-135 0 € 30000 km 2017 bike Ευοσμο, Νομός Θεσσαλονίκης yamaha-crypton-x-135-2017-150cc-46041

2016 Yamaha Other MT-07 4.250

  • 13600 km
  • 689 cc
  • 75 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Καστρι, 22013, 2102234092
Προβολή
Yamaha Other MT-07 4.250 € 13600 km 2016 bike Καστρι, Νομός Αρκαδίας yamaha-other-2016-689cc-46008

1985 Suzuki Gs 550 GS550E 2.000

  • 110000 km
  • 550 cc
  • 50 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 3
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Νέα Σμύρνη, 17121, 6974090105
Προβολή
Suzuki Gs 550 GS550E 2.000 € 110000 km 1985 bike Νέα Σμύρνη, Νομαρχία Αθηνών suzuki-gs-550-1985-550cc-45594

2004 Aprilia Etv 1000 Caponord 2.750

  • 65000 km
  • 1000 cc
  • 98 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Γαλάτσι, 11147, 6987657531
Προβολή
Aprilia Etv 1000 Caponord 2.750 € 65000 km 2004 bike Γαλάτσι, Νομαρχία Αθηνών aprilia-etv-1000-2004-1000cc-39638

2007 Pgo T-Rex 150 X Rider 150 1.000

  • 1000 km
  • 150 cc
  • 12 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Τετρακίνητο (4wd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Αλεξανδρουπολη, 68100, 6948912817
Προβολή
Pgo T-Rex 150 X Rider 150 1.000 € 1000 km 2007 bike Αλεξανδρουπολη, Νομός Έβρου pgo-t-rex-150-2007-150cc-45022

2010 Piaggio Mp3 300 LT 3.000

  • 32000 km
  • 300 cc
  • 1 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Νάξος,Αξιά, 84300, 6944779508
Προβολή
Piaggio Mp3 300 LT 3.000 € 32000 km 2010 bike Νάξος,Αξιά, Νομός Κυκλάδων piaggio-mp3-300-2010-300cc-45211

2009 Yamaha Tdm 900 4.000

  • 78000 km
  • 900 cc
  • 95 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Ευοσμο, 56224, 6948663177
Προβολή
Yamaha Tdm 900 4.000 € 78000 km 2009 bike Ευοσμο, Νομός Θεσσαλονίκης yamaha-tdm-900-2009-900cc-44948

Έπεσε η τιμή τους!

GARAGE