Volkswagen Μεταχειρισμένα Αυτοκίνητα ΙΧ

2008 Volkswagen Golf 1.4 16V 6.999

  • 88000 km
  • 1400 cc
  • 88 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος citycars, Ιωάννινα, 45500, 2651094616
Προβολή
Volkswagen Golf 1.4 16V 6.999 € 88000 km 2008 car Ιωάννινα, Νομός Ιωαννίνων volkswagen-golf-2008-1400cc-3046

2008 Volkswagen Polo ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 5.700

  • 76000 km
  • 1400 cc
  • 85 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Auto Kaltsios, Θερμη, 57001, 2310476100
Προβολή
Volkswagen Polo ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 5.700 € 76000 km 2008 car Θερμη, Νομός Θεσσαλονίκης volkswagen-polo-2008-1400cc-2502

2007 Volkswagen Passat ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 7.700

  • 77000 km
  • 1600 cc
  • 115 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Auto Kaltsios, Θερμη, 57001, 2310476100
Προβολή
Volkswagen Passat ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 7.700 € 77000 km 2007 car Θερμη, Νομός Θεσσαλονίκης volkswagen-passat-2007-1600cc-2491

2006 Volkswagen Touareg ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 9.900

  • 136000 km
  • 3200 cc
  • 220 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 3
  • Αυτόματο
  • Έμπορος Auto Kaltsios, Θερμη, 57001, 2310476100
Προβολή
Volkswagen Touareg ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 9.900 € 136000 km 2006 car Θερμη, Νομός Θεσσαλονίκης volkswagen-touareg-2006-3200cc-2474

2009 Volkswagen Beetle ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 10.500

  • 62000 km
  • 1600 cc
  • 102 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Auto Kaltsios, Θερμη, 57001, 2310476100
Προβολή
Volkswagen Beetle ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 10.500 € 62000 km 2009 car Θερμη, Νομός Θεσσαλονίκης volkswagen-beetle-2009-1600cc-2472

2007 Volkswagen Eos 9.500

  • 120000 km
  • 1600 cc
  • 130 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 6
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Καματερό, 13451, 6942486461
Προβολή
Volkswagen Eos 9.500 € 120000 km 2007 car Καματερό, Νομαρχία Αθηνών volkswagen-eos-2007-1600cc-2251

2000 Volkswagen Polo ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 3.000

  • 1400 cc
  • 101 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 4
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Auto Kaltsios, Θερμη, 57001, 2310476100
Προβολή
Volkswagen Polo ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ -1.000Ε 3.000 € 2000 car Θερμη, Νομός Θεσσαλονίκης volkswagen-polo-2000-1400cc-2521

2004 Volkswagen Touareg 9.500

  • 212000 km
  • 3200 cc
  • 240 bhp
  • Υγραέριο
  • EURO 3
  • Αυτόματο
  • Ιδιώτης , Χαλάνδρι, 15234, 6937279081
Προβολή
Volkswagen Touareg 9.500 € 212000 km 2004 car Χαλάνδρι, Νομαρχία Αθηνών volkswagen-touareg-2004-3200cc-2363

1971 Volkswagen Beetle 4.000

  • 150000 km
  • 1200 cc
  • 8 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Ιδιώτης , Καλλιθέα, 17675, 2109595777
Προβολή
Volkswagen Beetle 4.000 € 150000 km 1971 car Καλλιθέα, Νομαρχία Αθηνών volkswagen-beetle-1971-1200cc-605

Πρόσφατα Νέα

Ο έρωτας του Ελληνα με τα μεταχειρισμένα diesel

Oι Ελληνες αγοράζουν πλέον μεταχειρισμένα πετρελαιοκίνητα  Ι.Χ. συνειδητοποιημένα, με ορθολογικά κριτήρια και με βάση τι...

Η Γιαννίρης ΑΕ στο 3rd Panorama Charity Fun Run

Η Γιαννίρης ΑΕ, την Κυριακή 19 Μαρτίου τρέχει για καλό σκοπό στο 3rd Panorama Charity Fun Run. Την Κυριακή19 Μαρτίου, με...

Tι επηρεάζει την αξία μεταπώλησης ενός αυτοκινήτου;

Η μεταπωλητική αξία ενός καινούριου ή μεταχειρισμένου αυτοκινήτου εξαρτάται από μία σειρά παραγόντων, οι οποίου λειτουργ...

Έπεσε η τιμή τους!

GARAGE