Chevrolet Μεταχειρισμένα Αυτοκίνητα ΙΧ

2012 Chevrolet Spark L 6.380

  • 59882 km
  • 1000 cc
  • 68 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος ΒΕΛΜΑΡ, Χανιά, 73100, 2821024917
Προβολή
Chevrolet Spark L 6.380 € 59882 km 2012 car Χανιά, Νομός Χανίων chevrolet-spark-2012-1000cc-14688

2012 Chevrolet Cruze LS PLUS CLIMA 7.690

  • 48000 km
  • 1600 cc
  • 125 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ, Αθήνα, 11145, 2108311512
Προβολή
Chevrolet Cruze LS PLUS CLIMA 7.690 € 48000 km 2012 car Αθήνα, Νομαρχία Αθηνών chevrolet-cruze-2012-1600cc-15673

2005 Chevrolet Matiz 3.800

  • 72388 km
  • 1000 cc
  • 66 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Λουγιάκης, Καματερό, 13451, 2102382274
Προβολή
Chevrolet Matiz 3.800 € 72388 km 2005 car Καματερό, Νομαρχία Αθηνών chevrolet-matiz-2005-1000cc-9390

2007 Chevrolet Matiz 800 4.200

  • 65683 km
  • 800 cc
  • 66 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Λουγιάκης, Καματερό, 13451, 2102382274
Προβολή
Chevrolet Matiz 800 4.200 € 65683 km 2007 car Καματερό, Νομαρχία Αθηνών chevrolet-matiz-2007-800cc-9327

2009 Chevrolet Captiva 8.800

  • 2500 km
  • 2351 cc
  • 170 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος AUTO FAFOUTIS SA, Χαλκιδα, 34100, 2221309034
Προβολή
Chevrolet Captiva 8.800 € 2500 km 2009 car Χαλκιδα, Νομός Εύβοιας chevrolet-captiva-2009-2351cc-14609

2008 Chevrolet Corvette ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΕΣ! 50.000

  • 20000 km
  • 6200 cc
  • 430 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Έμπορος Auto-Moto Καραχάλιος, Βύρωνας, 16233, 2107655814
Προβολή
Chevrolet Corvette ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΕΣ! 50.000 € 20000 km 2008 car Βύρωνας, Νομαρχία Αθηνών chevrolet-corvette-2008-6200cc-6458

2011 Chevrolet Spark EURO 5 6.000

  • 91355 km
  • 995 cc
  • 119 bhp
  • Βενζίνη
  • EURO 5
  • Χειροκίνητο
  • Έμπορος Prima-Motors, Περιστέρι, 12132, 2105785789
Προβολή
Chevrolet Spark EURO 5 6.000 € 91355 km 2011 car Περιστέρι, Νομαρχία Αθηνών chevrolet-spark-2011-995cc-4815

2003 Chevrolet Trailblazer LT Ζητήστε Τιμή

  • 80000 km
  • 4200 cc
  • 273 bhp
  • Βενζίνη
  • ΑΛΛΟ
  • Αυτόματο
  • Έμπορος Autodeals Εμπόριο Αυτοκινήτων, Γλυφάδα, 16675, 2109941119
Προβολή
Chevrolet Trailblazer LT 0 € 80000 km 2003 car Γλυφάδα, Νομαρχία Αθηνών chevrolet-trailblazer-2003-4200cc-6321

Πρόσφατα Νέα

Πώς να φτιάξεις μια σωστή αγγελία για να πουλήσεις το μεταχε...

Χιλιάδες χρήστες «χτενίζουν» καθημερινά το διαδίκτυο αναζητώντας το επόμενό τους μεταχειρισμένο αυτοκίνητο. Ψάχνοντας αν...

Υπολογίστε το κέρδος σε... χρήμα του diesel έναντι της βενζί...

Βενζίνη ή diesel; Ένα ερώτημα που έχουν στο μυαλό τους όσοι θέλουν να αποκτήσουν καινούργιο ή μεταχειρισμένο αυτοκίνητο....

ΑΓΟΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΒΕΝΖΙΝΗΣ Ή ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ: ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΤΙ ΣΑΣ...

Ήρθε η στιγμή να αγοράσετε το επόμενό σας αυτοκίνητο αλλά δεν μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα σε diesel ή βενζίνη; Κανένα...

Έπεσε η τιμή τους!

GARAGE